V našem rodinném nakladatelství knihami žijeme a snažíme se našim dětským čtenářům nabídnout širokou paletu knížek od leporel přes omalovánky, aktivity, první čtení až po populárně naučnou literaturu pro starší školáky. S našimi tituly už vyrostla celá generace čtenářů a rádi vidíme, když se ke knížkám nyní vracejí i jejich děti. Věnujeme se jak původní české tvorbě, tak atraktivním knížkám překladovým. Jak se na rodinnou firmu patří, na výběru a výrobě knížek se podílí celá rodina. A to někdy nebývá lehký proces.

 

Historii našeho nakladatelství jsme začali v roce 1995 ve skromných a knížek takřka nedůstojných podmínkách. Jak náklad jednotlivých titulů postupně klesal, rozšiřovalo se portfolio našich knih. Časem jsme přidali i Slovensko a dnes se čtenáři mohou s našimi knížkami potkat i tam. Přes několik stěhování a změn v našem nakladatelství jsme nikdy neopustili Říčany. Pořád zůstáváme rodinným nakladatelstvím a snažíme se do výroby knížek zapojit další generaci a poskytovat tak dětem radost i nadále.

 

Hory jsou vášnivým zájmem některých členů našeho nakladatelství. Proto jsme k dětským titulům přidali i knihy o horách. Jelikož se jedná o náš osobní zájem, knihy vybíráme tím pečlivěji a všechny naše knižní průvodce po horách jsme i osobně vyzkoušeli.

 

 

Štěstí si koupit nemůžeš, ale můžeš si koupit knihu.

(Což je skoro to samé.)