O nás

Nakladatelství Junior se především zaměřuje na dětskou literaturu. V internetovém obchodě si můžete koupit knížky určené pro nejmenší až po knížky pro děti školou povinné. Naleznete zde knížky plné pohádek vhodné pro malé školáky nebo ke čtení před spaním na dobrou noc. Prodáváme i knížky, které napomáhají logickému myšlení dítěte, nebo knížky, se kterými naučíte dítě malovat a rozvíjet tak jeho talent.

Hledáte-li knížky pro nejmenší, pro děti chodící do mateřské školky, pro předškoláky nebo malé školáky? Tak jste na správném místě.

Chodí-li vaše dítě do školy, nebo se teprve chystá do první třídy, prodáváme knížky pro malé školáky, které navazují na slabikáře a doplňují tak školní učebnice. Napomáhají malým školákům k tvorbě slovní zásoby, velká písmenka pomáhají dětem se čtením, rozvíjejí myšlení a fantazii malého školáka.

Proč číst dětem před spaním?
Rituál čtení knížek a pohádek před spaním pozitivně ovlivňuje dětskou psychiku, čtení před spaním má mnoho pozitivních aspektů. Děti se učí vnímat a naslouchat hlas matky nebo otce, vnímají předčítaný příběh, zlepšuje se slovní zásoba a fantazie. Děti se naučí vnímat knihu jako součást domácnosti, ve škole jsou vnímavější a nedělá jim problém pracovat s učebnicemi a psaným textem.

Knížky pro dospělé v nakladatelství Junior.
Nabízíme i knihy pro dospělé čtenáře a rodiče. Především knihy zaměřené na přírodu a populárně-naučnou literaturu, kuchařky a literaturu faktu.

Proč nakupovat v internetovém knihkupectví Junior?

    Nakladatelství zaměřené přímo na dětské knížky
    Velký výběr knížek pro různé věkové skupiny
    Všechny knížky skladem, rychlá expedice
    Odborníci přes dětskou literaturu

Knížky pro děti podle věku:

    Pro nejmenší
    od 3 let
    od 4 let
    od 6 let