Autoři

Dana Winklerová

Knihy autora

Čím budu až budu velká

Až budu velká, budu lékárnicí, švadlenou, zpěvačkou, listonoškou... Jednoduché veršíky jako doprovod k názorným ilustracím seznamují nejmenší holčičky s některými povoláními.

Čím budu až budu velký

Až budu velký, budu řidičem, kuchařem, listonošem, zvěrolékařem... Jednoduché veršíky jako doprovod k názorným ilustracím seznamují nejmenší kluky s některými povoláními.

Hladový Mourek

Rozkládací výsekové leporelo se zábavným příběhem a nenásilným poučením.

Hrad

Kniha z oblíbené edice pro děti - Papírový svět. Bez použití nůžek a lepidla si děti samostatně složí trojrozměrný model středověkého hradu a jeho obyvatel. Báječná zábava pro každé dítě.

Jak to chodí na policii

Na koho se obrátíme, když se stane dopravní nehoda nebo někoho zloděj okrade? Jak pomáhají policistům psi? Podle čeho poznáme policejní auto? Všechno dětem názorně ukáže obrázkové leporelo, které je plné jednoduchých i náročnějších úkolů.

Jak to chodí na statku

Co pěstují babička a děda na poli za statkem? Jaké stroje jim pomáhají? Která zvířata mají ve chlévě? Která z nich nesnášejí vajíčka? Všechno dětem názorně ukáže obrázkové leporelo, které je plné jednoduchých i náročnějších úkolů.

Jak to chodí na železnici

Jestlipak jste už někdy jeli vlakem? Nejeli? Nevadí, určitě se vláčkem svezete. Ale už dnes se můžete dovědět, co kromě lidí vlaky vozí, kdo je řídí, kdo je výpravčí nebo průvodčí.