Aktuality

Pan Bouda

Znáte pana Jiřího Boudu, ilustrátora našich úspěšných titulů Pohádky pana přednosty a Pohádky přednosty Drahoráda? Pokud ne, pár řádků o jeho zajímavém životě rozhodně stojí za přečtení. 

Číst více...
Svět v pohybu

Ucelená a rozsáhlá dětská encyklopedie o dopravních prostředcích upoutá nejel kluky. 

Číst více...
Co nevíš o zvířátkách

Kdo by neměl rád zvířátka a děti obzvláště. Dotiskujeme velmi úspěšný titul Co nevíš o zvířátkách, který Vás zaujme nejen nádhernými názornými ilustracemi zvířat, ale také poutavým textem.

Číst více...
Dinosauři a Zvířata

Rádi bychom Vám představili dvě knihy z řady Sbírka zajímavostí s názvy Dinosauři a Zvířata. Toto jsou pro zvídavé děti dvě oblíbené skupiny a těmito knihami jim určitě uděláte radost. 

Číst více...
Zábavná hra na flétku

Soutěže Vás baví a nás taky. Rádi Vám děláme radost naší knížkou. Tentokrát to bude kniha Zábavná hra na flétnu, kdy je flétnička součástí knihy. Takže se můžete začít ihned učit. 

Číst více...
Markéta Supíková

Poprosili jsme paní ilustrátorku Markétu Supíkovou, která je autorkou ilustrací v našich nových knihách z řady Klinika U bolavé tlapky, jestli by nám o sobě neprozradila pár zajímavostí... Přečtěte si milé povídání o lásce k malování. 

Číst více...
Pohádky o sněžných vílách

Každý rád soutěží a my věříme, že i Vy zkusíte své štěstí a třeba budete mít pod stromečkem tuto nádhernou knihu Pohádky o sněžných vílách

Číst více...
Klinika U bolavé tlapky

Nová edice Klinika U bolavé tlapky potěší všechny milovníky zvířátek. 

Číst více...
Koláž fotek

Víly nebo piráti? Princezny nebo dinosauři? Pro každé dítě určitě vyberete ty správné postavičky z edice našich novinek Najdi 1001 obrázků. Děti si procvičí postřeh a zabaví se na dlouhé hodiny. 

Číst více...

Chcete, aby Vaše dítě rádo četlo? Potom by Vás určitě mohly zajímat naše dvě novinky pro malé čtenáře.

Číst více...